Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30328
€1,600.00

Ambient komercial me qera tek Ish Fusha Aviacionit!

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 4
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient komercial tek Ish Fusha e Aviacionit. Ambienti eshte i ndare ne 2 kate, perkatesisht ne kat te 1-re dhe 2-te dhe ka siperfaqe totale 400m2. Secili kat eshte i organizuar ne 1 salle te madhe, 3 ndarje, 1 ambient kuzhine dhe 2 tualete. Ambientet jane te bollshme dhe funksionale per cdo lloj sherbimi apo aktivitet biznesi. Ambientet te japin mundesi ndarje dhe te pershtaten sipas nevojes. Jane te pajisura me fasada xhami te jashtme ku mund te reklamohet dukeshem lloji i aktivitetit te biznesit. Eshte i pershtatshem per call center, qender kursesh, organizata, etj. Mund te jepen me qera dhe katet e ndara. Zona eshte e populluar dhe gjithmone ne zhvillim e siper. Per me shume detaje dhe viziten ne ambientet e prones na kontktoni!

Property ID : AZ071217-02
http://homeplus.al/property/ambient-komercial-me-qera-tek-ish-fusha-aviacionit/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Te tjera
€700.00
€600.00
Shkoder
Postuar Jan 05, 2018 tek Te tjera
€2,000.00
Shkoder
Postuar Jan 05, 2018 tek Te tjera
€400.00
Go to top