Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30330
€50,000.00

Shitet dyqan prane Qytetit Studenti!

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 4
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet dyqan prane Qytetit Studenti, ne Rr. “Pjeter Budi”. Dyqani eshte i organizuar ne 2 kate, perkatesisht kati zero dhe kati i 1-re. Ka siperfaqe totale 23m2. I pajisur me shkalle druri, fasade xhami te jashtme dhe qepena metalike. Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Shume i pershtatshem per ambient zyre. I pajisur me hipoteke te rregullt. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ271117-01
http://homeplus.al/property/shitet-dyqan-prane-qytetit-studenti/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 05, 2018 tek Te tjera
€1,500.00
Tirane
Postuar Jan 05, 2018 tek Te tjera
€375.00
Tirane
Postuar Jan 05, 2018 tek Te tjera
€550.00
Tirane
Postuar Jan 05, 2018 tek Te tjera
€950,000.00
Go to top