Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #30332
€265,000.00

Vilë dy-katëshe për shitje në Rus

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 6
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për vilë dy-katëshe e gjysmë me një sipërfaqe të brendshme prej 310 m² dhe e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 700 m².
Vila ndodhet në Rus, ngjitur me shkollën “Përparimi”.

✅Vila përbëhet nga:
- Salloni
- Kuzhina e bollshme
- Tri dhoma gjumi
- Tri banjo

✔Prona gëzon këto karakteristika:
- Ka oborr të bollshëm me bimë dekorative.
- Muret me të cilët është ndërtuar janë dopio-tullë.
- Është e shtruar me polisterol.
- Ofron ngrohje me sistem kaldaje.
- Banjot kanë hidromasazh.
- Në dizpozicion të vilës është edhe një garazh.
- Vila është e ndërtuar 15 vitet e fundit dhe është në gjendje mjaft të re.

🏷ÇMIMI: 265’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Shtepia ne shitje
€113,000.00
Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Shtepia ne shitje
€190,000.00
Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Shtepia ne shitje
€50,000.00
Go to top