Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30334
€65,450.00

Shitet apartament prane Selvise!

Postuar Feb 09, 2018 | Vizita: 21
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 prane Selvise, ne Rr.” 4 Deshmoret”. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje ndertimi te ri, ka siperfaqe 77 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhine , 1 tualet dhe 1 ballkon te madh. Eshte i pabanuar me pare. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e populluar dhe ne zhvillim. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ141117-01
http://homeplus.al/property/shitet-apartament-prane-selvise/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€90,000.00
Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Apartamente ne shitje
€96,000.00
€105,000.00
€70,000.00
Go to top