Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30336
€300.00

Apartament me qera prane Hotel Diplomat!

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 4
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 prane Hotel Diplomat. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete, 1 ballkon. Ndodhet ne kushte te mira, i mobiluar ne menyre te thjeshte me kushtet e domosdoshme. Kuzhina e kompletuar. Cmimi i arsyeshem per zonen ne te cilen ndodhet, pasi eshte nje zone e frekuentuar dhe preferuar. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : DH101017-01
http://homeplus.al/property/apartament-me-qera-ne-vasil-shanto/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top