Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30337
€91,200.00

Apartament ne shitje tek Brryli!

Postuar Feb 09, 2018 | Vizita: 13
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 ne zonen e Brrylit. Apartamenti ka siperfaqe 114 m2, ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues. Ne apartament jane kryer rikonstruktime te brendshme. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine dhe 1 tualet. Ka hapesira te bollshme dhe funksionale. Zona ne te cilen ndodhet eshte e populluar dhe ne zhvillim. Per me teper detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : GL231117-01
http://homeplus.al/property/apartament-ne-shitje-tek-brryli/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€92,700.00
€54,000.00
Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Apartamente ne shitje
€93,000.00
Go to top