Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30339
€138,500.00

Apartament ne shitje prane Qendres!

Postuar Feb 09, 2018 | Vizita: 43
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 prane Qendres, ne Rr.” Qemal Stafa”. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te te nje pallati te ri te ndertuar rreth viteve 2003-2004. Ka siperfaqe 106.6 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet me dritare. Ndodhet ne gjendje shume te mire dhe ne zone te preferuar dhe frekuentuar. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : GL181117-02
http://homeplus.al/property/apartament-ne-shitje-prane-qendres-2/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€91,200.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€71,500.00
Go to top