Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #30340
€65,000.00

Shitet shtepi ne Kombinat!

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 6
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet shtepi private ne hyrje te Kombinatit. Shtepia ka vetem nje kat me siperfaqe 102m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine dhe 1 tualet. Ne pjesen e perparme ka dhe nje oborr te jashtme me siperfaqe 586m2 i cili eshte ne proces hipotekimi. Ka hapesira te bollshme dhe funksionale per tu pershtatur sipas nevojave per ambiente banimi apo biznesi. Shtepia eshte e pajisur me hipoteke te rregullt. Per me shume informacione dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ121217-02
http://homeplus.al/property/shitet-shtepi-ne-kombinat/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Dec 09, 2011 tek Shtepia ne shitje
€0.00
Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Shtepia ne shitje
€135,000.00
€144,000.00
Shkoder
Postuar Jan 05, 2018 tek Shtepia ne shitje
€140,000.00
Go to top