Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30341
€52,000.00

Apartament ne shitje ne Laprake!

Postuar May 09, 2018 | Vizita: 57
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 73m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka nevoje per punime te brendshme. Zona eshte e frekuentuar, ka akses te transportit publik, shkollave, sherbime spitalore etj. I pajisur me dokumenta te rregullta. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ121217-01
http://homeplus.al/property/apartament-ne-shitje-ne-laprake-2/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€77,000.00
€81,000.00
€57,000.00
Go to top