Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30343
€2,000.00

Zyre me qera ne zonen e Bllokut!

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 4
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient zyrash ne zonen e Bllokut. Ambientet shtrihen ne te gjithe katin e 2-te nje pallati te ri, me siperfaqe 300m2 dhe lartesi 3.25m2. Hapesirat jane te bollshme dhe funksionale. Organizohen ne 6 ndarje per zyra , 1 salle mbledhjesh, 1 ambient kuzhine, 3 tualete dhe 1 ballkon. Kane orientim Lindje-Jug-Perendim. Mundesi shume e mire investimi pasi ndodhet ne zone elitare dhe te pershtatshem per sherbime biznesi. Ofrohet dhe mundesi parkimi ne 1 garazh nentokesor te pallatit. Per me shume informacione dhe viziten ne ambient na kontaktoni!

Property ID : AN181217-02
http://homeplus.al/property/zyre-me-qera-ne-zonen-e-bllokut/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 05, 2018 tek Te tjera
€2,000.00
Shkoder
Postuar Jan 05, 2018 tek Te tjera
€400.00
€1,350.00
Go to top