Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30344
€71,500.00

Shitet apartament tek 21 Dhjetori!

Postuar May 09, 2018 | Vizita: 50
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne zonen e 21 Dhjetorit, Rr. Muhamet Gjollesha. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues me pozicionim Jug-Lindje. Ka siperfaqe 55 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon te mbyllur me dritare. Apartamenti ka nevoje per rikonstruktime dhe punime te brendshme. Eshte i pajisur me kuzhine dhe sistem kondicionimi. Ndodhet ne zone te preferuar dhe frekuentuar. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH181217-01
http://homeplus.al/property/shitet-apartament-tek-21-dhjetori/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar May 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
€54,000.00
€65,000.00
Go to top