Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30350
€80,000.00

Shitet apartament ne Don Bosko!

Postuar May 09, 2018 | Vizita: 80
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 70m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet me dritare. Apartamenti shitet i kompletuar dhe bashke me nje garazh ne katin zero te pallatit me siperfaqe 16m2. Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore i pajisur me sistem kondicionimi dhe ndodhet ne gjendje shume te mire. Ambienti eshte i shtruar me parket laminat, dritaret jane te pajisura me grila, ballkoni me tende dielli. Zona eshte e frekuentuar me akses ne sherbime te transportit publik. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top