Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30351
€350.00

Jepet me qera/Shitet apartament 2+1 ne Rr. E Durresit!

Postuar Dec 28, 2017 | Vizita: 3
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera/Shitet apartament 2+1 ne Rr. E Durresit. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re te nje pallata ekzistues. Ka siperfaqe 84 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ne apartament jane kryer punime te reja, i shtruar me pllaka, dritaret te pajisura me grila, ka sistem kondicionimi, tualet i rikonstruktuar. Eshte i mobiluar ne menyre te thjeshte me kushtet e domosdoshme. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per detaje dhe viziten ne ambient na kontaktoni!

Cmimi i qerase – 350 Euro/Muaj

Cmimi i shitjes – 105000 Euro

Property ID : BH181217-03
http://homeplus.al/property/jepet-me-qerashitet-apartament-21-ne-rr-e-durresit/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€375.00
€390.00
Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Apartamente me qera
€500.00
€550.00
Go to top