Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30355
€46,000.00

Okazion – Shitet apartament 2+1 ne Kombinat!

Postuar May 09, 2018 | Vizita: 73
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne Kombinat. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim ne pallat te ri. Ka siperfaqe 100.5 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 2 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i rikonstruktuar, me hapesira funskionale dhe te pershtatshme. Ndodhet ne zone te qete. Cmimi i favorshem. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ211217-04
http://homeplus.al/property/okazion-shitet-apartament-21-ne-kombinat/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€78,000.00
€109,000.00
Tirane
Postuar May 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€270,000.00
Go to top