Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30356
€68,000.00

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko!

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 1207
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament i mobiluar 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te , pallat i ri. Ka siperfaqe 85 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno dhe 1 tualet. Eshte i pajisur me sistem kondicionimi, dritare me grila, i mobiluar ne menyre bashkohore. Cmimi i negociueshem. Me dokumenta te rregullta. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ201217-01
http://homeplus.al/property/shitet-apartament-21-ne-don-bosko/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Apartamente ne shitje
€37,593.00
Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
€50,400.00
Go to top