Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30357
€3,000.00

Vile me qera prane Kompleksit Dinamo!

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 15
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera vile 3-kate prane Kompleksti Dinamo. Vila ka siperfaqe totale 540 m2 e perbere nga 3 kate. Kati perdhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno te madhe me aoxhak, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Eshte i pajisur me shkalle te brendshme druri. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 4 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone. Kati i 2-te ka ne perberje 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon te madh. Ambjentet jane te bollshme dhe funksional. Te gjitha punimet jane te cilesise se larte. Dyshemete jane te shtruara me parket druri, ambientet jane te pajisura me sistem kondicionimi. Dritaret kane fasada xhami te bollshme qe lejojne me teper hyrjen e drites ne ambient. Vila te ofron dhe mundesi parkimi ne 2 garazhe te saj. Ne perberje te viles ndodhet dhe nje bodrum dhe ambient vinoteke. Ambientet jashte viles te ofrojne nje pamje relaksuese fale gjelberimit te saj. Per me shume informacione rreth ambieteve te viles dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ131217-01
http://homeplus.al/property/vile-me-qera-prane-kompleksit-dinamo/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top