Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30358
€40,000.00

Apartament ne shitje ne Don Bosko!

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 26
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri i cili eshte ne perfundim te ndertimit, punimet e te cilit jane teper cilesore. Ka siperfaqe 57 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ka nevoje per punime te brendshme. Eshte ne proces hipotekimi. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH201217-02
http://homeplus.al/property/apartament-ne-shitje-ne-don-bosko/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top