Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30359
€56,000.00

Apartament per shitje ne zonen e Don Boskos!

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 24
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri i cili eshte ne perfundim te ndertimit, punimet e te cilit jane teper cilesore. Ka siperfaqe 80 m2 te organizuar ne 2 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon me pozicionim Jug-Lindje. Ka nevoje per punime te brendshme. Eshte ne proces hipotekimi. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH201217-03
http://homeplus.al/property/13822-2/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Apartamente ne shitje
€250,000.00
Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
€54,000.00
Go to top