Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30360
€350.00

Ambient komercial me qera prane Pallatit te Sportit!

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 15
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient komercial prane pallatit te Sportit. Ndodhet ne katin zero, ka siperfaqe 100 m2 me hapesire te bollshme dhe funksionale per sherbime apo aktivitete te ndryshme biznesi. I pershtatshem per mobilieri, magazine etj. Per detaje dhe viziten ne ambient na kontaktoni!

Property ID : BH201217-01
http://homeplus.al/property/ambient-komercial-me-qera-prane-kopshtit-botanik/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Te tjera
€375.00
Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Te tjera
€676.00
Go to top