Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30366
€300.00

Apartament me qera tek Liqeni i Thate!

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 6
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Liqenit te Thate. Ndodhet ne kat te 2-te ne pallat te ri me punime teper cilesore. Ka siperfaqe 87m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i pajisur vetem me kuzhinen, dritare me grila. Apartamenti eshte i pabanuar me pare. Pallati i pajisur me sistem kamerash dhe gjenerator. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH211217-02
http://homeplus.al/property/apartament-me-qera-tek-liqeni-i-thate-2/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top