Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30367
€84,000.00

Shitet apartament tek Kopshti Zoologjik!

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 8
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim te nje pallati te ri drejt perfundimit dhe ka nevoje per punime te brendshme. Te ofron mundesi parkimi ne parkim nentokesor te pallatit. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e cila eshte gjithmone ne zhvillim. Pallati eshte ne proces hipotekimi. Per detaje dhe viziten ne ambient na kontaktoni!

Property ID : BH211217-01
http://homeplus.al/property/shitet-apartament-tek-kopshti-zoologjik/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top