Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30368

Risi! Apartamente 2+1 dhe 1+1 në shitje në G’juhadol

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 9
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Apartamentet ofrohen për ju në një godinë rezidenciale 4-katëshe me nga 9 banesa secili, si dhe garazh në katin nëntokësor.

Nxitoni të na kontaktoni për informacione të mëtejshme për të siguruar shtëpinë tuaj në një ndër zonat më të lakmuara të qytetit tonë.

Ju mirëpresim!
Sun Real Estate
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€84,000.00
€84,000.00
€84,000.00
Tirane
Postuar Jan 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€480.00
Go to top