Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30369
€84,000.00

Apartament ne shitje ne zonen e Ali Demit!

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 9
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 ne zonen e Ali Demit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati kater katesh. Ka siperfaqe 140m2 te organizura ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno,, 1 tualet dhe 1 ballkon te madh. Ka hapesira te bollshme dhe funksionale. I pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH281217-01
http://homeplus.al/property/apartament-ne-shitje-ne-zonen-e-ali-demit/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Apartamente ne shitje
€71,500.00
Tirane
Postuar Dec 28, 2017 tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Go to top