Home  » Objekte banimi  » Toke ne shitje  »Postime #30380

Shes Toke

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 5
Zona: Malesia e Madhe
Lloji i postimit: Ofroj
Sell 3,216 m2 land, a building and a 55 m2 floor.
Dobri Adrresa Koplik 70 m from the main road.
Shkoder-Hani i Hoti in Koplik, Dober.Toka village is equipped with deep well
For more contact us Mob: +355692898444 E-mail tomramaj@gmail.com
Thank you
respectfully
T Ramaj

Shesim toke 3.216 m2, I rrethuar me Avlli dhe nje ndertese nje kati 55 m2.
Adrresa Dober Koplik 70 m nga rruga kryesore.
Shkoder-Hani i Hotit ne Koplik,ne fshatin Dober.Toka eshte e paisur me pus te thelle
Per me Shume na kontaktoni Cel : +355692898444 E-mail tomramaj@gmail.com
Ju faleminderit
Me respekt
T Ramaj

Tonino2@inbox.lv

User since: Jan 03, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Toke ne shitje
€275,000.00
Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Toke ne shitje
€400,000.00
Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Toke ne shitje
€42,620.00
Shkoder
Postuar Dec 28, 2017 tek Toke ne shitje
€56,246.00
Go to top