Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30382
€480.00

SUPER OKAZION

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 9
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE
Me siperfaqe totale 92m²,
Shkalla 2, kati 6 apartamenti 39.
Apartamenti ndodhet ne Tirane tek Casa Italia , Objekti Mehillaj sh.p.k, AZA Electronics.
Kompleks i ndertuar sipas parametrave bashkekohor.
Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem duke iu referuar dhe zones ne te cilen ndodhet.

Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne:
CEL: 0682084735
0686061222
MAIL: imobiliare@pespagroup.com

Pespa

User since: Apr 26, 2013
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top