Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30383
€110,000.00

OKAZION! Apartament 2+1 në shitje në Parrucë

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 9
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për ju një apartament luksoz 2+1 në shitje në një ndër zonat më të kërkuara të qytetit të Shkodrës: në Parrucë, në qendër. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të banimit dhe ka një sipërfaqe prej 122.08 m².

✅Ambienti i apartamentit është i organizuar në:
- Sallon.
- Kuzhinë
- Dy banjo, njëra prej të cilave ka dritare.
- Dy dhoma gjumi të shtruara me parket
- Dy ballkone (një në sallon dhe një në dhomë gjumi)

✔Cilësitë të tjera të banesës:
- Kuzhina dhe banjot janë të shtruara me pllakë, kurse pjesa tjetër është e shtruar me parket.
- Dritaret janë dopioxham me gaz.
- Ngrohja sigurohet me kondicionerë të instaluar në çdo dhomë si dhe me sistem kaldaje (pa kaldajë).
- Ambienti është i pajisur me spote (përveç dhomave të gjumit).
- Salloni ka një tavolinë të veshur me xham të temperuar, një divan me gjatësi 9 m, si dhe një TV 55 polësh.
- Banaku gjithashtu është i veshur me xham të temperuar dhe në përbërje ka mikrovalën dhe sobën të markës Gorenje dhe frigoriferin e markës Samsung.
- Apartamentin e zbukurojnë gurët dekorativë mermeri nga Berati si dhe tavani i varur në pjesën e sallonit.
- Favorizohet nga një ndriçim diellor natyral gjatë gjithë ditës.
- Apartamenti ofrohet për shitje i mobiluar, mobilim ky që arrin vlerën e 30’000 eurove.
- Ndërtimi i apartamentit dhe arredimi i tij është bërë para dy vitesh.

🏷ÇMIMI: 110’000 € *I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€46,000.00
Tirane
Postuar Jan 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€68,000.00
Tirane
Postuar Jan 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
€56,000.00
Go to top