Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30384
€62,000.00

Apartament 2+1 për shitje në qendër të Shkodrës

Postuar Jan 05, 2018 | Vizita: 10
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe të përgjithshme 94.5 m². Apartamenti ndodhet te ish-5 heronjtë dhe është i pozicionuar në katin e 10-të të banimit.

✅Hyrja ka në përbërje:
- Sallon
- Kuzhinë të kompletuar me banak
- Dy dhoma gjumi
- Dy banjo të kompletuara
- Një ballkon francez

✔Cilësitë të tjera të apartamentit:
- Ofron pamje nga rruga.
- Është i shtruar i gjithi me pllaka.
- Dritaret janë duralumin.
- Shitet i pamobiluar.
- Pallati ku ndodhet apartamenti është i pajisur me ashensor.
- Vendndodhja në qendër të qytetit i mundëson afërsi me shumë shërbime të tjera.

🏷ÇMIMI: 62’000 €

--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
€90,000.00
€105,000.00
Go to top