Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30388
€200.00

Apartament 2+1 me qira pranë shkollës "Jordan Misja"

Postuar Feb 05, 2018 | Vizita: 22
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 në katin e tretë me sipërfaqe 100m² dhe me adresë: rruga “Kardinal Mikel Koliqi”, përkrah gjimnazit "Jordan Misja".

✅Apartamenti përbëhet nga:
- Sallon + kuzhinë.
- Dhomë matrimoniale.
- Dhomë gjumi.
- Koridor.
- Një ballkon.
- Një banjo.

✔Cilësitë e apartamentit:
- Apartament i ndërtuar kohët e fundit.
- Jepet me qira i mobiluar.
- I shtruar i gjithi me pllaka.
- Ndodhet në rrugë kryesore dhe pranë fasilitetevë të ndryshme si: market, bar-restorant, shkolla, dyqane të ndryshme etj.
- Apartamenti ndodhet afër qendrës dhe në një zonë të qetë dhe të zhvilluar.

🏷 ÇMIMI: 200 € në muaj * I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top