Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30396
€300.00

Dyqan me qira përballë kinemasë

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 22
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe prej 73 m² dhe me adresë: rruga "Palok Kurti", përballë Kinema "Millennium". Dyqani ndodhet në katin përdhe të një pallati.

✅Dyqani përbëhet nga:
- Dy ambiente pune të ndara.
- Një banjo.
- Një hapësirë para dyqanit.

✔️Cilësitë e dyqanit:
- Është i shtruar i gjithi me pllaka dhe ka vetratë xhami duke i bërë reklamë aktivitetit të biznesit.
- Dyqani ka tarabë me telekomandë në të dy ambientet e ndara të punës.
- Ka aspirim qendror si dhe dy kondicionerë.
- Dyqani ka funksionuar si parukeri më përpara dhe i ka të gjitha pajisjet e nevojshme si: 2 lavatesta, 3 pasqyra në mur me design bashkë me 3 karriget etj.
- Njëri ambient i punës ka Solar dhe krevat për masazh.
- Hapësira para dyqanit është e gjelbëruar dhe e rrethuar.
- Ndodhet në qendër të qytetit të Shkodrës dhe me lëvishmëri të lartë.

*Shënim: Në qoftë se të interesuarit dëshirojnë që dyqani të merret me të gjitha pajisjet, atëherë çmimi NDRYSHON*

🏷️ÇMIMI: 300 €/muaj
*I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 ▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: 📧sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
Shkoder
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€650.00
Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€2,500.00
Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€2,200.00
Go to top