Home  » Objekte banimi  » Shtepia me qera  »Postime #30398
€450.00

Apartament me qera ne zonen e Komunes se Parisit!

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 854
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Komunes se Parisit. Apartamenti ka siperfaqe 72 m2, ndodhet ne kat te 9-te te nje pallati te ri. Eshte i organizuar ne 1 soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Eshte apartament i ri i pabanuar me pare. I arreduar ne menyre moderne, i shtruar me parket laminat, dritare te pajisura me grila, me sistem ndricimi led. Te gjitha punimet jane te cilesise se larte. Zona ne te cilen ndodhet eshte e preferuar dhe e frekuentuar. Cmim i favorshem. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH271217-01
http://homeplus.al/property/apartament-me-qera-ne-zonen-e-komunes-se-parisit/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 27, 2018 tek Shtepia me qera
€112.00
€400.00
Shkoder
Postuar Jan 27, 2018 tek Shtepia me qera
€149.00
Go to top