Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30424
€60,000.00

Dyqan në shitje te Kryqëzimi i ish-Degës

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 12
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme 60 m².
Dyqani ndodhet në katin e dytë me adresë te Kryqëzimi i ish-Degës.

✔Cilësitë e ambientit:
- Dyqani ka në përbërje një banjo.
- Është i pajisur me vetratë xhami.
- Ndodhet në një zonë me qarkullim të lartë dhe mjaft të populluar.

🏷ÇMIMI: 60’000 € *I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€1,000.00
Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€1,000.00
Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€175,000.00
Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€6,000.00
Go to top