Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30433
€173,600.00

Shitet apartament 3+1 ne Bllok!

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 20
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 ne zonen e Bllokut, Rr. “Nikolla Tupe”. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me punime teper cilesore dhe zone te preferuar. Ka siperfaqe 124 m2, te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno e cila ndahet me ambientin e gatimit nga nje dere druri me dy kanate e nderthurur me xham, 2 tualete (njeri prej te cilit me dritare), dhe 1 ballkon te pajisur me tende dielli. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, dritaret jane te pajisura me grila, me sistem kondicionimi. Punimet e tavaneve jane me gips, oxhaku ne dhomen e ndenjes ofron nje ndjesi te kendshme dhe relaksuese. Hapesirat jane te bollshme dhe funksionale. I pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Per detaje dhe viziten ne ambient na kontaktoni!

Property ID : DH161217-01
http://homeplus.al/property/shitet-apartament-31-ne-bllok/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€93,000.00
€108,800.00
Shkoder
Postuar Jan 27, 2018 tek Apartamente ne shitje
€49,000.00
€66,760.00
Go to top