Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30443
€88,000.00

Shitet apartament prane Oxhakut!

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 14
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 ne zonen prane Oxhakut. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 107 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno dhe 1 tualet te pajisur me kabine dushi me hidromasazh dhe 2 ballkone. Ka hapesira te bollshme dhe funksionale. Te gjitha punimet jane te cilesise se larte, ka te instaluar sistemin per ngrohje qendrore, dritaret dopioxham dhe grila, tavanet jane me punime gipse. Te ofron dhe mundesi parkimi ne garazh nentokesor. I pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Per detaje dhe viziten ne ambient na kontaktoni!

Property ID : BH060118-01
http://homeplus.al/property/shitet-apartament-prane-oxhakut/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€58,000.00
Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Apartamente ne shitje
€76,700.00
€90,000.00
€62,000.00
Go to top