Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30444
€92,700.00

Shitet apartament ne zonen e Ali Demit!

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 14
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Ali Demit. Apartamenti eshte i pabanuar me pare, ndodhet ne kat te 4- te te nje pallati te ri te sapoperfunduar. Ka siperfaqe 109 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ne brendesi te tij sapo jane perfunduar shtrimi me parket, punimet e gipsit, lyerja me boje. Te gjitha punimet dhe materialet jane te cilesise se larte. Eshte ne proces hipotekimi. Per detaje dhe viziten ne ambient na kontaktoni!

Property ID : BH050118-03
http://homeplus.al/property/shitet-aparatment-ne-ali-dem/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€420.00
€190,000.00
€1,800.00
Durres
Postuar Jan 27, 2018 tek Apartamente ne shitje
€700.00
Go to top