Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30445
€54,000.00

Apartament ne shitje ne zonen e Ali Demit!

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 31
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Ali Demit, (prane Azilit te Pleqve). Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re te nje pallati ekzistues por ne te cilin jane kryer punime te brendshme dhe rikonstruktim te mureve te jashtem. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, ka siperfaqe 72 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon.Eshte i pajisur me sistem kondicionimi, dritaret me grila dhe kangjella. Shitet pjeserisht i mobiluar. Me dokumneta te rregullta pronesie. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH050118-02
http://homeplus.al/property/apartament-ne-shitje-ne-zonen-e-ali-demit-3/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€480.00
€750.00
€700.00
Go to top