Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30464
€110,000.00

Apartament ne shitje tek Kodra e Diellit!

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 15
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Rrugen e Jasemineve. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje ndertimi te ri, pa ashensor. Ka siperfaqe 79.7 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 2 ballkone. Pallati ka ndertime teper cilesore, me termoizolim, ambientet e apartamentit jane te shtruara me parket druri. ka ndricim natyral. Ndodhet ne zone te preferuar. Per detaje dhe viziten ne ambinet na kontaktoni!

Property ID : AZ050118-01
http://homeplus.al/property/apartament-ne-shitje-tek-kodra-e-diellit/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€64,000.00
Tirane
Postuar Feb 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Tirane
Postuar Feb 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€250,000.00
Tirane
Postuar Feb 05, 2018 tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
Go to top