Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30467
€58,800.00

Apartament 2+1 në shitje

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 17
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 98 m² me vendndodhje në rrugën "Kardinal Mikel Koliqi", përballë shkollës “Branko Kadia”.

✅Apartamenti është i pozicionuar në katin e III të ndërtesës dhe përbëhet nga:
-dy dhoma gjumi
-sallon + aneks
-ballkon
-koridor i bollshëm
-banjo (me dush)
-depo e vogël

✔Cilësi të apartamentit:
- Dyshemeja është e shtruar me pllakë
- Ka dyer druri dhe dritaret kanë grilë të jashtme.
- Të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicioner
- Apartamenti është në gjendje tepër të mirë dhe i mobiluar në mënyrë
moderne.

🏷ÇMIMI: 58'800 € (e mobiluar)
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€108,800.00
Shkoder
Postuar Jan 27, 2018 tek Apartamente ne shitje
€49,000.00
€66,760.00
Go to top