Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30476
€88,000.00

Dyqan me qera ose ne shitje ne Rr. Irfan Tomini!

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 12
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera dyqan ne Rr. Irfan Tomini. Dyqani ka siperfaqe 55 m2 dhe eshte ne kat 0. Dyqani eshte i shtruar ne pllake dhe ka hapesire funksionale. I pajisur me qepene. Me dokumenta te rregullta pronesie. Na kontaktoni per viziten ne prone!

Cmimi i qerase: 230 euro/muaj

Cmimi i shitjes: 88.000 euro

Property ID : BH080118-01
http://homeplus.al/property/dyqan-me-qera-ose-ne-shitje-ne-rr-irfan-tomini/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€900.00
Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€2,100.00
Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€2,100.00
Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€300.00
Go to top