Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30484
€105,000.00

Shitet Apartament 2+1 ne Kompleksin Kika 1, tek Komuna e Parisit.

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 11
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet Apartament 2+1 ne Kompleksin Kika 1, tek Komuna e Parisit.
Apartament me nje siperfaqe 102m², ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 verande prej 20m². Eshte i shtruar ne pllake, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 105000 Euro

Per me shume informacion: 0672049600

Mei Properties

User since: Jan 08, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Apartamente ne shitje
€173,600.00
€87,672.00
Go to top