Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30486
€43,660.00

Dyqan për shitje 590 €/m²

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 17
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 74 m² të pozicionuar në katin e parë të ndërtesës, me adresë: Tophanë, Xhabije (afër "Fitness Body Style").

✔Cilësi të ambientit:
- Ka në përbërje një banjo.
- Është i shtruar i gjithi në pllakë.
- Dyqani shitet i papërdorur.
- Ka një vetratë xhami që mundëson një reklamim të mirë të biznesit.
- Ndodhet në një zonë të frekentuar dhe të populluar.
- Ofron mundësi që të përdoret edhe për banim.

🏷️ÇMIMI: 43'660 €

*I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€200.00
Shkoder
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€100,000.00
€400.00
Shkoder
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€600.00
Go to top