Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30488
€145,000.00

Shitet duplex ne Laprake!

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 789
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet duplex ne zonen e Laprakes, Rr. “Dritan Hoxha” prane zyrave qendrore te Telekom. Duplex-i eshte i organizuar ne kat te 3-te dhe 4-te te nje ndertese 4-kateshe pa ashensor te ndertuar rreth viteve 2000. Ambientet jane ne gjendje shume te mire. Duplex-i ka siperfaqe totale 200. Kati i 1-re i duplexit eshte i organizuar ne 1 soxhorno te madhe, 1 ambient gatimi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Kati i 2-te perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 depo, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ka orientim nga lindja dhe ndodhet shume afer rruges kryesore. Ambientet e dy kateve lidhen nepermjet shkalleve te brendshme me parmak druri. Eshte i pajisur me sistem kondicionimi dhe sistem kaldaje ne te gjithe ambientin. Kati i 1-re i shtruar me parket, dritare te pajisura me grila. Eshte i arreduar ne menyre moderne. Shitet pjeserisht i mobiluar. I pajisur me dokumenta te rregullta. Per me shume informacione dhe viziten ne ambient na kontaktoni!

Property ID : GL050118-01
http://homeplus.al/property/shitet-duplex-ne-laprake/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Shkoder
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
€44,000.00
Go to top