Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30489
€76,000.00

Shitet Apartament 2+1 ne Rr. 5 Maji, prane Concord Center.

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 12
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet Apartament 2+1 ne Rr. 5 Maji, prane Concord Center.
Apartament me nje siperfaqe 109m2, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i shtruar totalisht ne pllake, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi: 76000 Euro

Per me shume informacion: 0672049600

Mei Properties

User since: Jan 08, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€91,200.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€138,500.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Go to top