Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30491
€60,000.00

Apartament ne shitje ne Rr. 5 Maji!

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 566
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament ne Rr. 5 Maji, prane shkolles “Tirana jone”. Apartamenti ka siperfaqe 109 m2 dhe eshte i pozicionuar ne kat te 6-te ne nje pallat pa ashensor. I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ambient kuzhine dhe 1 tualet dhe 1 ballkon i madh. Apartamenti ka hapesire funksionale dhe ka dokumentacion te rregullt. Me orientim Jug-Lindje. Cmimi i favorshem dhe i negociueshem. Per viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ051217-01
http://homeplus.al/property/apartament-ne-shitje-ne-rr-5-maji/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€65,450.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€91,200.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€91,200.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€138,500.00
Go to top