Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30495
€315,000.00

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Ismail Qemali, prane Bar Solomon

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 33
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Ismail Qemali, prane Bar Solomon . Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc dhe 2 ballkone, me siperfaqe 150m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, shitet totalisht i mobiluar,4 AC. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 2100 Euro/m2.

................................................................
Tirana, For Sale 3 Bedrooms Apartment at Ismail Qemali Street. Apartment is organized in 3 bedrooms, 1 living room,2 bathrooms and 2 balconies, with surface 150sqm. Apartment is located on the 11-th floor of a new building, paved in tiles, fully furnished, 4 AC. It has lawfully ownership.
Price 2100 Euro/m2.

Per me shume informacion>>> http://tiranarealestate-al.com/shitje-jea/3772.html?lang=sq&format=html
BLI TEK NE ! KOMISION 0% PER BLERESIN !!!


Tirana Real Estate
Rr.Tefta Tashko Koco, Tirane
Kontakt: 0682053362 / 0682053364
skype: tiranarealestate1
email: tiranarealestate1@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Apartamente ne shitje
€145,000.00
Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Apartamente ne shitje
€83,000.00
Go to top