Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30501
€83,000.00

Shitet apartament 3+1 tek Brryli!

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 10
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 ne zonen e Brrylit, Rr. “Arkitekt Kasemi”. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 80m2 qe organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet. Eshte i mirembajtur, dritaret jane te pajisura me grila dhe kangjella. Shitet bosh. I pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi i diskutueshem. Per me shume informacione si dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Property ID : BH100118-02
http://homeplus.al/property/shitet-apartament-31-tek-brryli/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€68,600.00
€58,000.00
Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Apartamente ne shitje
€76,700.00
€90,000.00
Go to top