Home  » Objekte banimi  » Toke ne shitje  »Postime #30507
€72,891.00

Tokë për shitje pranë shkollës së ndërtimit

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 11
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 651 m² me adresë: bulevardi “Mehmet Pashë Plaku”, rruga “Ymer Prizreni”.

✔Karakteristikat e tokës:
- Ndodhet 600 metra larg sheshit të Perashit, ngjitur me shkollën e ndërtimit.
- Ka hapësirë të bollshme dhe ka dalje në rrugë kryesore.
- Gjithashtu mund të perdoret për çdo lloj ndërtimi.
- Është e pajisur me dokumentacion të rregullt.

🏷ÇMIMI: 9’765’000 lekë të reja
*I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Lezhe
Postuar Jan 27, 2018 tek Toke ne shitje
€600,000.00
Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Toke ne shitje
€800,000.00
Shkoder
Postuar Feb 05, 2018 tek Toke ne shitje
€200,000.00
Shkoder
Postuar Feb 05, 2018 tek Toke ne shitje
€67,356.00
Go to top