Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30508
€110,000.00

Shitet shtepi dhe toke prane Ures se Beshirit!

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 13
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet shtepi dhe toke prane Ures se Beshirit. Shtepia ka siperfaqe 128 m2 dhe eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe ambient gatimi, nje korridor te me hapesire te bollshme dhe 1 tualet. Shtepia ka garazh te mbyllur me qepene dhe eshte e rrethuar edhe me oborr te jashtem. Perreth eshte e rrethuar nga toka, ne te cilen jane ndertuar edhe sera qe jane funksionale. Eshte nje mundesi e mire investimi pasi shtepia ofron dhe mundesi per ndertim te katit te dyte. E pajisur me dokumentacion te rregullt. Per detaje te tjera dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH080118-02
http://homeplus.al/property/shitet-shtepi-dhe-toke-prane-ures-se-beshirit/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€105,000.00
Shkoder
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€223.00
Shkoder
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€597.00
Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€350.00
Go to top