Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30511
€180,000.00

Dyqan në shitje

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 11
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 97 m² me vendndodhje në rrugën “Edith Durham”. Dyqani ndodhet në katin përdhe të ndërtesës.

✔Cilësitë e dyqanit:
- Përbëhet nga një banjo.
- Është i shtruar në pllakë.
- Ofron pamje nga rruga dhe ndodhet në një zonë me qarkullim të lartë.

🏷ÇMIMI: 180’000 € *I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Feb 05, 2018 tek Te tjera
€374.00
Shkoder
Postuar Feb 05, 2018 tek Te tjera
€790,000.00
Go to top