Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30525
€28,393.00

Apartament 1+1 në shitje te rruga e Tafilicëve

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 15
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 63 m², në katin e 4 të ndërtesës me adresë: rruga e Tafilicëve, përballë gjimnazit jopublik “Zani i Shkodrës”.

✅Apartamenti përbëhet nga:
- Dhomë gjumi
- Dhomë ndenjeje
- Një ballkon i mbyllur
- Banjo
- Televizor
- Divanë
- Kondicioner inverter

✔Cilësi të tjera të apartamentit:
- Dhoma e gjumit dhe kuzhina janë të shtruara me parket laminat
- Ndodhet në një zonë të populluar.

🏷ÇMIMI: 3'800'000 lekë të reja
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€91,200.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€138,500.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Go to top