Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30532
€100,000.00

Dyqan në shitje në Sarreq

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 10
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe të përgjithshme 54.5 m².
Dyqani ndodhet në katin e parë të ndërtesës dhe gjendet në adresën: rruga “Marin Biçikemi”, Sarreq.

✔Cilësi të ambientit:
- Është i shtruar me pllaka
- Ka vetratë xhami për një reklamim të mirë të biznesit.
- Ndodhet në një zonë mjaft të populluar.

🏷ÇMIMI: 100’000 € *I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€650.00
Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€2,500.00
Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€2,200.00
Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€300.00
Go to top